WebCARİ Muhasebe Sistemi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WebCARİ Ajanda Yönetimi

WebCARİ Ajanda Yönetimi Sistemi, Şahıs ve Mikro ölçekli KOBİ'lerin günlük yoğun çalışmaları içinde oluşan kişi ve firmalar ile ilgili aktiviteleri sistemli bir şekilde kayıt altına almalarında ve koordinasyonu sağlamalarında önemlidir.

Günlük iş yoğunluklarının çok olduğu küçük KOBİ'lerde iletişimlerin ve önemli kayıtlarının etkin ve basit şekilde girilebilmesi önemli olduğu kadar operasyon için çok kritiktir. WebCARİ Ajanda Sistemi, günlük işlerimizi,  Müşterilerimiz veya Tedarikçilerimizle  ilgili olan çeşitli iş aktivitelerini ve WebCARİ’nin  otomatik olarak oluşturduğu önemli iş aktivitesi "hatırlatma kayıtları" takip edilmesini sağlar.

WebCARİ Ajanda Yönetimi Sistemi bir nevi günlük iş kayıtlarını tutarak Sizin ve çalışanlarınızın günlük işlerden kolayca haberdar olmanızı, KOBİ'niz içindeki farkındalığın artmasını sağlar.

 

 

Duyurular

WebKOBIS ERP 3 Sisteminin  Cari modülünün TÜBİTAK tarafından geliştirilen ve milli işletim sistemimiz olan PARDUS'la beraber ücretsiz olarak dağıtılması için TÜBİTAK'la anlaşmaya varıldı.

Bu uygulama kapsamında WebKOBIS'in cari muhasebe modülü olan WebCARİ, WebCARİ-Lite sürümü adı altında Pardus 2013 sürümü ile KOBİlerin kullanımına sunulacak. 

Ayrıca isteyen kullanıcılar WebCARİ'nin standart sürümünü bu site üzerinden  SaaS Lisansı kapsamında hosting hizmeti alabilecekler; isterlerse WebKOBIS'e geçiş yapabilecekler.

WebKOBIS hakkında daha fazla bilgi için www.WebKOBIS.com sitemizi ziyaret ediniz.

WebCARİ-Pardus'u indirmek için tıklayın..